НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###"Борисфен" - "Волынь" 1:0. Очередной скальп лидера ###

Левига 55
Деонас, Котелюх, Карамушка, Гончар, Хомин, Дмитрук (Пшеничных 46), Левига, Трусевич (Сухомлинов 85), Литовчак (Оксимец 89), Деркач, Кирюхин   Гуменюк, Ряхн, Джудович, Нагорняк, Крунич (Жерж 54), Донец (Митич 40), Тришович, Гуйе, Чеботарь, Бута (Девич 50), Сачко
Предупреждения: Гончар 9, Трусевич 75   Предупреждения: Митич 75, Жерж 80

Статистика матча - ФФУ.

Обидві команди вирішували сьогодні зовсім різні задачі. Волиняни боряться за бронзу, а бориспільчани - за виживання. Як зазначав перед матчем Трішовіч, "Волинь" хоче реабілітуватися за гру в Луцьку. І взагалі - відходити назад не у стилі Кварцяного. Тому усі очікували на бій, а ми - лише на перемогу. Я не знаю, чи вірив Кварцяний у нечисту силу як його колега Сабо, але після цієї гри мабуть що повірив.

Гра розпочалась о 16-00 за київським часом на стадіоні "Колос". Перше, що кидалось у вічі - напіврозоране поле стадіону. Назвати це газоном відверто важно. У перші секунди гри по місцю лівого інсайду простріл на Гончара робив Дмитрук, але наші захисники м'яч перехопили. Помітно, що волиняни захопили ініціативу з самого початку. Окрім кількох беззубих атак господарів і пригадати нічого. Лучани ж мали декілька нагод для взяття воріт. Спочатку Донець втікає від Гончара і робить простріл на Буту (захисники головою виносять м'яч у поле), потім намагається пройти захист за допомогою короткого пасу з Крунічем та Сачком. Як завжди активний і капітан команди Сачко. Він постійно знаходиться у карному господарів, але паси Бути та Донця до нього не доходять. Намагався Василь і сам пройти у штрафну, але Хомин та Левига відбирають м'яч на підступі. На 11-ій хвилині Круніч проривався з флангу, побачив вільного Трішовіча та віддав передачу на нього. Трішовіча збивають і арбітр назначає штрафний. Розіграш штрафного з Крунічем нічого не дав. У "Борисфена" активний у центрі Карамушка. Волиняни продовжують атакувати, володіючи ініціативою. Не знаходячи аргументів для боротьби з Трішовичем, його просто валять. Суддя не все помічає, але хід гри в цілому контролює. По воротам Гуменюка іноді стріляє Левига, але м'яч у рамку на влучає. Середина тайму пройшла у грі в центрі поля з поодиноким проривами лучан. Хоча на моменти це не тягнуло. До останніх хвилин. Вийшовши на заміну, Мітич прорвався по центру і опинився віч-на-віч з кіпером бориспільчан. Але м'яч підскочив та вдарився у руку легіонера. Суддя це помічає. Здавалося, що змінить рахунок у матчі Сачко. Він мав стовідсотковий момент у самому кінці тайму. Василь увірвався до карного, обійшов одного захисника та посадив на газон другого, але удар вийшов не впевнений і м'яч зачепив когось з господарів поля. Лише кутовий.

У другій половині гри нічого не змінилось. Доволі примітивно атакує "Волинь". І уже перший стовідсотковій момент втрачає "Борисфен". Деркач втікає від Чеботаря і опиняється один в один з Гуменюком. Удар і Саша демонструє чудову реакцію й відбиває м'яч. Як на мене, уже після цього моменту потрібно було вирішувати подальшу долю Чеботаря на полі. Відразу відповідає "Волинь". Хтось запускає "свічку" у карний, Круніч підігрує головою і Мітич наносить удар. Але уже Деонас демонструє чудову реакцію. Після цього кіпер бориспільчан був просто на висоті і саме він зіграв ключову роль у програші волинян. Не забиваєш ти - забивають тобі. М'яч біля штрафної повинен приймати Чеботарь, за ним стоїть Джудовіч. Але перший пропускає м'яч, а другий не підстраховує колегу. З-за їх спин вискакує Руслан Левига і вкочує шкіряного у сітку повз Гуменюка. Ось так просто з нічого виріс гол. 1:0. Далі господарі відверто намагались утримати рахунок, а гості усіляко намагались довести свого наставника до інфаркту. Папа з кутового б'є головою - кіпер. Чудову можливість мав Круніч, коли виконував штрафний метрів з 20-ти. Але можливість не реалізував, попавши у стінку. Найактивніший у другому таймі Папа показував чудову гру, але і цього не вистачало, щоб розмочити ворота Деонаса. Серія ударів Мітіча, Папи, Сачка і Трішовіча після двох масштабних атак демонструє лише те, що кіпер господарів у чудовій формі. М'яч просто чудом не влітає у сітку. Останню спробу звести рахунок до нічиєї робить Траві, але його постріл потрапляє до рук того ж Вадима Деонаса. Ще кілька хвилин бориспільчани відверто утримують рахунок і суддя закінчує матч.

Важко передбачити, що буде з мрією про бронзу, але одне точно зрозуміло. Сьогодні лучани зробили крок назад, віддалившись від своєї мрії практично на критичну відстань.